Skip links

Dijital Pazarlama
Hizmetleri

Dijital Pazarlama Çözümleriyle
Dönüştürücü Sonuçlar

Sürekli gelişen dijital manzarada büyüme, sadece daha fazla insana ulaşmak değil, doğru insanlara ulaşmak ve onları sadık müşterilere dönüştürmekle ilgilidir. ROG Medya’da, sadece hizmet sunmuyoruz; işletmelerle birlikte sağlam ve sürdürülebilir büyüme yürütüyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Illustration

Pazar Araştırması

Kitle, rakipler ve piyasa trendlerini detaylı bir şekilde analiz ederiz, böylece stratejilerimiz içgörüye dayalı olur.

Markalaşma

Pazarda sizi farklı kılacak ve hedef kitlelerle rezonans kuracak benzersiz bir marka havası oluştururuz.

İçerik Pazarlama

Hedeflediğiniz kitleyi etkili bir şekilde cezbetmek ve dönüştürmek için ikna edici içerikler üretiriz.

UX ve Web Tasarımı

Web tasarımlarımız sadece görsel değildir; kullanıcı memnuniyetini sağlayan optimize dönüşüm araçlarıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Dijital ayak izinizi ince ayar yaparak görünürlüğünüzü artırır ve organik izleyici akışını kolaylaştırırız.

Google Ads - PPC

PPC çabalarımız, hedeflenen kitlelere odaklanarak optimal trafik akışı ve mükemmel ROI sağlar.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal stratejilerimiz, marka sesini yükselterek etkileşimi teşvik eder ve kitle dönüşümlerini hızlandırır.

E-posta Pazarlama

Özel e-postalarla etkileşime geçer ve müşterileri besleriz, dönüşümleri ve kalıcı müşteri bağlarını teşvik ederiz.

Pazarlama Otomasyonu

Postadan SMS'ye, CRM'lerle ve araçlarla entegre eder ve otomatikleştiririz, böylece pazarlama operasyonlarını sorunsuz hale getiririz.

Ölçümleme Kurulumu

Somut ROI içgörüleri için CRM'ler, Google Analytics ve Pikseller gibi araçları entegre ederek kapsamlı performans takibi kurarız.

Affiliate Pazarlama

Affiliate'larla işbirliği yaparak, ağlarını kullanır ve dönüşümleri artırarak erişimi genişletiriz.

Influencer Pazarlama

Anahtar influencer'larla ortaklık yaparak, onların erişimini kullanır ve markanızın rezonansını ve dönüşümlerini güçlendiririz.

Bizi Tercih Eden Markalar

Dijital Pazarlama Süreci Nasıl İşliyor?

ROG Medya’da projeler, markanızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için şu adımlardan oluşan bir süreç izler:

Dijital Pazarlama Planının Oluşturulması

İşletmenin hedefleri doğrultusunda marka imajını güçlendiren, tüm dijital kanalları kapsayan bir strateji oluşturulur. Pazar, hedef kitle ve rakipler analiz edilir. PPC, SEO, içerik pazarlaması gibi kanalları içeren bir büyüme planı hazırlanır ve kullanıcı deneyimi iyileştirilir.

Uygulama

Plan hayata geçirilir, somut sonuçlar elde edilir. Tüm kanallarda uygulanır, etkili sonuçlar için teknoloji kullanılır, ortaklıklar kurulur. Hedef kitleyle bağ kuran içerikler oluşturulur, pazarlama otomasyonu kullanılır. Marka görünürlüğü artırılır, yatırım getirisi en üst düzeye çıkarılır.

Raporlama

Sürekli geri bildirim ve iyileştirme ile büyüme sağlanır. Stratejik girişimler izlenir, sonuçlar hedeflere göre değerlendirilir, yatırım getirisi ölçülür. Büyüme stratejileri güncellenir, kullanıcı etkileşimi optimize edilir, reklam kampanyaları analiz edilir ve büyüme stratejisi gerçek zamanlı olarak ayarlanır.

Dijital Pazarlamayla İlgili
Sık Sorulan Sorular

Growth Marketing, müşteri kazanımdan sadakate kadar tüm müşteri yolculuğunu vurgulayarak çeşitli pazarlama stratejilerini bütünleştiren geniş bir yaklaşımdır. Geleneksel pazarlama genellikle tekil hedeflere odaklanırken, Growth Marketing daha kapsayıcıdır.
Growth Marketing’in temel bir unsuru olan İçerik Pazarlaması, değerli içerikler üretmeyi ve bu içeriklerin hedef kitle ihtiyaçlarıyla uyumlu olmasını amaçlar. Bu sayede hem katılımı hem de karlı eylemleri teşvik eder.
Otomasyon araçları, tekrar eden görevleri otomatikleştirerek ve veriye dayalı içgörüler sunarak sadece operasyonel verimliliği artırmakla kalmaz, aynı zamanda gelir artışını da hızlandırır.
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), organik trafiğe odaklanırken; SEM (Arama Motoru Pazarlaması), hem organik hem de ücretli arama pazarlama çabalarını kapsar.

Kesinlikle! ROG Medya olarak, markaların hedeflerine ve bütçe sınırlamalarına en uygun hizmetleri seçmelerine olanak tanıyan esnekliği savunuyoruz.

  • Trafik içgörülerinden dönüşüm oranlarına, müşteri sadakatinden ROI'ye kadar çok çeşitli metrikler kullanıyoruz. Şeffaf raporlarımız sayesinde sürekli bilgi akışı sağlıyoruz.
  • Dönüşüm Oranı Optimizasyonunun Önemi Nedir?
  • CRO, web sitesi ziyaretçilerinin kayıt olma, satın alma gibi istenen eylemleri gerçekleştirme olasılığını artırarak hayati öneme sahiptir.

ROG Medya'da, Growth Marketing hizmetlerimiz pazar araştırması, markalaşma, strateji geliştirme, web tasarımı, kullanıcı deneyimi tasarımı, SEO, PPC yönetimi, sosyal medya yönetimi, e-posta pazarlaması, içerik pazarlaması, pazarlama otomasyonları, ölçümleme sistemi ve influencer pazarlamayı içerir.

Her müşteriyle yakından çalışarak benzersiz ihtiyaçlarını, hedeflerini ve hedef kitlelerini anlıyoruz. Büyüme fırsatlarını belirlemek için kapsamlı araştırma ve analiz yapıyoruz ve her duruma özel bir plan geliştiriyoruz.
Growth Marketing ile sonuçları görmek için gereken süre, uygulanan spesifik taktik ve stratejilere bağlı olarak değişebilir. Ancak, müşterilerimize düzenli güncellemeler ve şeffaf raporlama yaparak büyüme hedeflerine doğru kaydedilen ilerlemeyi görmelerini sağlıyoruz.
Keşfet
Kaydır